Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - 99,80 m2

Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 1
Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 2
Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 3
Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 4
Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 5
Dom drewniany KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 6
Pow. użytkowa: 99,80 m2
Pow. zabudowy: 171,03 m2
Kubatura: 908,00 m3
Wysokość budynku: 7,36 m
Min. szer. działki: 26,85 x 17,25 m
Kąt nach. dachu: 35 st
Ilość kondygnacji: 1
Zapytaj o ten projekt

Opis projektu domu szkieletowego KONCEPT-44 G1 ENERGO szkieletowy

Projekt domu KONCEPT 44 G1 ENERGO to bardzo interesujący budynek parterowy, wyróżniający się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i ponadczasową stylistyką. Prosta bryła została przykryta ekonomicznym w budowie dachem dwuspadowym. Bardzo dobre docieplenie ścian zewnętrznych, wysokiej jakości stolarka okienna i drzwiowa oraz wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła zapewniają wysokie parametry energooszczędne domu. Efektowna elewacja sprawia, że budynek doskonale prezentuje się na każdej działce. Piękne, białe belkowanie okalające budynek, skontrastowane z szarą dachówką i tynkiem nadaje całości wyjątkowego charakteru. Niewielkie praktyczne zadaszenie tarasu, zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.  Duże przeszklenia salonu otwierają dom na ogród i gwarantują optymalne nasłonecznienie pomieszczeń części dziennej.

Wejście do budynku zlokalizowane w niewielkiej wnęce jest dobrze chronione przed opadami deszczu i śniegu. Funkcjonalny wiatrołap mieści wygodną szafę. W pomieszczeniu obok zlokalizowano kotłownię gazową, pełniącą równocześnie funkcję pralni. Centralnym miejscem części dziennej jest salon z wygodną kanapą, kinem domowym i kominkiem. Sporej wielkości kuchnia jest oddzielona od jadalni praktycznym półwyspem, który pełni funkcję blatu śniadaniowego.

Do kuchni przylega spiżarnia. Jest to wygodne miejsce do przechowywania produktów spożywczych, przetworów i drobnego sprzętu AGD.

W części nocnej do dyspozycji  mieszkańców są trzy pokoje, duża łazienka z wanną, prysznicem dodatkową toaletą. Sypialnia małżeńska to przestrzeń z prywatnymi garderobami i bezpośrednim wyjściem na taras.

Duży, jednostanowiskowy garaż z powodzeniem zmieści oprócz auta również sprzęt turystyczny i ogrodniczy oraz regały na narzędzia i drobiazgi.

Projekt domu - widok kondygnacji - parter
Nr. pokoju: Pow. podłogi: Pow. użytkowa:
1 Parter 99.8 m2 99.8 m2
2 Garaż 31.01 m2 0 m2
Powierzchnia: 130.81 m2 99.8 m2