Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - 108,66 m2

Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 1
Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 2
Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 3
Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 4
Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 5
Dom drewniany KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 6
Pow. użytkowa: 108,66 m2
Pow. zabudowy: 143,15 m2
Kubatura: 837,00 m3
Wysokość budynku: 7,36 m
Min. szer. działki: 27,30 x 17,25 m
Kąt nach. dachu: 35 st
Ilość kondygnacji: 1
Zapytaj o ten projekt

Opis projektu domu szkieletowego KONCEPT-45 ENERGO szkieletowy

Projekt KONCEPT 45 ENERGO to interesująca propozycja dla osób szukających nowoczesnego domu parterowego o prostej bryle oraz bardzo komfortowym i przemyślanym układzie funkcjonalnym. Szczególną uwagę zwraca ozdobne belkowanie przylegające do budynku, które może pełnić rolę niezadaszonej wiaty na samochód osobowy. Na elewacji ogrodowej zaprojektowano również ażurową osłonę tarasu, chroniącą przed nadmiernym nasłonecznieniem. Elewacja domu skomponowana z tynku oraz naturalnego drewna, doskonale komponuje się z szarą, płaską dachówką.

Piękny, słoneczny salon został zaprojektowany na planie kwadratu, dzięki czemu jest on bardzo ustawny i zapewnia wszystkim domownikom komfortową przestrzeń do życia. W centralnej części znajduje się kominek, który w czasie chłodniejszych dni z powodzeniem dogrzeje wszystkie pomieszczenia parteru. Częściowo zamknięta blatem roboczym kuchnia jest połączona z praktyczną spiżarnią. W części nocnej do dyspozycji mieszkańców są 4 bardzo wygodne pokoje, w tym sypialnia małżeńska z prywatną garderobą. Obok znajduje się duża łazienka z wanną i prysznicem oraz dodatkowa toaleta. Kotłownia z funkcją pralni jest dostępna bezpośrednio z wiatrołapu. W budynku zastosowano energooszczędną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Projekt KONCEPT 45 ENERGO z pewnością spodoba się osobom szukającym niewielkiego domu o prostej konstrukcji, który zachwyca bardzo oryginalną aranżacją elementów elewacji, bardzo nowoczesną stylistyką oraz wygodnymi wnętrzami mieszczącymi 4 sypialnie.

Projekt domu - widok kondygnacji - parter
Nr. pokoju: Pow. podłogi: Pow. użytkowa:
1 Parter 108.66 m2 108.66 m2
Powierzchnia: 108.66 m2 108.66 m2