Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - 117,33 m2

Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 1
Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 2
Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 3
Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 4
Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 5
Dom drewniany KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy - zdjęcie numer 6
Pow. użytkowa: 117,33 m2
Pow. zabudowy: 114,02 m2
Kubatura: 695,50 m3
Wysokość budynku: 8,57 m
Min. szer. działki: 17,60 x 16,05 m
Kąt nach. dachu: 37 st
Ilość kondygnacji: 2
Zapytaj o ten projekt

Opis projektu domu szkieletowego KONCEPT-47 B ENERGO szkieletowy

KONCEPT 47 B ENERGO to projekt domu przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, wyróżniający się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. W strefie wejściowej zwraca uwagę charakterystyczne belkowanie, które zostało zaprojektowane w dwóch wariantach kolorystycznych, oddzielnie dla każdego segmentu. Nowoczesne wykończenie elewacji z okładzin kamiennych, naturalnego drewna oraz tynku w stonowanych barwach, podkreśla wyjątkową stylistykę budynku. Duże przeszklenia części dziennej bardzo dobrze doświetlają wnętrza, łącząc jednocześnie dom z otaczającym go ogrodem. Ozdobne belkowanie zastosowane nad tarasem to atrakcyjny detal architektoniczny wyróżniający całą kolekcję KONCEPT ENERGO.

W reprezentacyjnej strefie dziennej obszerny salon mieści komfortową, narożną kanapę, zapewniając domownikom relaks i wypoczynek każdego dnia. Przy dużym stole w jadalni cała rodzina może zasiąść wygodnie do niedzielnego obiadu lub uroczystej kolacji. Otwarta kuchnia została pięknie doświetlona dwoma oknami. Dodatkowy pokój doskonale sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia gościnna. Z holu dostępna jest niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia z funkcją pralni, przez którą można przejść do garażu jednostanowiskowego.

Na poddaszu mieści się strefa prywatna domu. Zostały tutaj zaprojektowane trzy ustawne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka z prysznicem i wanną. W sypialni rodziców mieści się również obszerna garderoba i można z niego przejść na słoneczny taras, znajdujący się nad garażem.

Projekt KONCEPT 47 B ENERGO to propozycja domu do zabudowy bliźniaczej, która jest przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również deweloperów realizujących osiedla mieszkaniowe.

Projekt domu - widok kondygnacji - parter
Nr. pokoju: Pow. podłogi: Pow. użytkowa:
1 Parter 62.2 m2 62.2 m2
2 Garaż 20.83 m2 0 m2
Powierzchnia: 83.03 m2 62.2 m2
Projekt domu - widok kondygnacji - 1 piętro
Nr. pokoju: Pow. podłogi: Pow. użytkowa:
1 Poddasze 64.5 m2 55.1 m2
Powierzchnia: 64.5 m2 55.1 m2