Domek letniskowy – dlaczego drewniany lepszy?

Nie ma to jak wypoczynek we własnym domku letniskowym w jakimś bardzo urokliwym miejscu. To idealny sposób na relaks i ładowanie akumulatorów choćby w wakacje. Można spokojnie odetchnąć od szarej codzienności oraz miastowego zgiełku.

Drewniany domek letniskowy – dlaczego warto?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na budowę drewnianego domku letniskowego.

– szybki czas budowy, a mała powierzchnia bez pozwolenia na budowę –

Budowa całorocznego domu drewnianego zwykle nie przekracza 3-4 miesięcy. Domy drewniane letniskowe są montowane na miejscu w kilka dni, a na realizacji projektu nie czeka się długo. Domki drewniane letniskowe nie wymagają fundamentów, a jedynie równego podłoża, na którym rozstawia się punktowy fundament w postaci betonowych bloczków. Niewielkie domki letniskowe (o powierzchni do 35m2) nie wymagają pozwolenia, a jedynie zgłoszenia rozpoczęcia budowy.

– naturalność, ekologia oraz wyjątkowy mikroklimat –

Drewno to naturalny surowiec, który sprawia, że we wnętrzu drewnianych pomieszczeń panuje wyjątkowy mikroklimat pozytywnie wpływający na człowieka. W drewnianych wnętrzach czujemy się dobrze, odprężają nas i pozytywnie nastrajają. Drewniane domki letniskowe są przyjazne środowisku.

Domek letniskowy drewniany – nie tylko na lato

Domek letniskowy z drewna nie musi być tylko na lato. Jeśli chcemy korzystać z niego przez cały rok nic nie stoi na przeszkodzie. Atutem takich domków jest to, że łatwo je ogrzać, szybko uzyskując pożądaną temperaturę.

Pozostałe